تبلیغات
چرکنویس های یک احمق مالیخولیایی - مقدمه، قبل از شروع

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب

شارژ ایرانسل

فال حافظ

منسوب به محمد امیر فیض آباد ... اینجا نوشتن و اندیشیدن آزادِ آزاد

دوشنبه 1 اسفند 1390
نویسنده : محمد امیر فیض آباد نظرات ()

مقدمه، قبل از شروع

کلمات کلیدی : احمق , مالیخولیایی , مقدمه ,


سلام.

اول از همه بگم که این تنها پستی هست که سلام میکنم و به احتمال خیلی خیلی زیاد از پست های بعد بی مقدمه مینویسم.

به هر حال اول اسفند شد و طبق قرار باید به قولمان عمل میکردیم.

این رو هم اضافه کنم که این احمق مالیخولیایی هر روز هی فرت فرت نمیتونه پست های جدید بذاره. خوب خیلی طبیعیه که هر احمقیه هم یه کار احمقانه برای خودش داره. پس از اینجمه مشخص شد که اینجانب یک احمق مالیخولیایی الاف نیستم بلکه یک احمق مالیخولیایی کمتر الاف هستم که در کنار بقیه کار هاش گه گاهی نطقی هم این ور و اون ور میپرونه.

من هم مثل همه احمق ها یه روز غمگینم، یه روز دیگه غمگین ترم اما بعضی از روزا که ممکنه یه کمی کمتر غمگین باشم، یه کمی شادم .

راستی این رو هم اضافه کنم که من الان دقیقا نمیدونم خوندن جمله هایی که بصورت عامیانه نوشته شده باشه راحت تره یا جمله هایی که کتابی و رسمی ؟؟!!! اما خودم سعی میکنم از پست های بعد روند رو جوری طی کنم که رسمی باشه. آخه این یکی از نشونه های احمق بودنه و الا آدمی که سالم باشه، عادی برخورد میکنه و سعی نمیکنه اصل خودش رو برای بعضی از شرایط تغییر بده.

باز هم یه نکته ... نه دو نکته دیگه اضافه میکنم اولی این که ممکنه یه پستی کلش بشه دو یا سه کلمه اما مهم اینه که یه پست هست.

دوم این که خیلی از اولی مهم تره، اینجا مثل دو وبلاگ قبلی، آزادی بیان دارید و میتونید از نویسنده ین وبلاگ و یا هر پستی که خوشتون نیومد، انتقاد کنید و همه حرفی بزنید ( هرچند اگه سیاسی هم باشه باز تاییدش میکنیم و قرارش میدیم، اما خب چکاریه؟ وبلاگ یه احمق که جای حرفای سیاسی و سه نقطه نیست). همه نظراتتون تایید میشه.

خب فعلا ما بریم اما تا یه خورده جون بگیره وبلاگ، ممکنه تعداد پست ها زیاد باشه. پس تعجب نکید که چرا در یه روز چندتا پست گذاشته و یا مگه خود احمش نگفت که هر روز آپدیت نمیشم، پس چرا آپدیت شده؟ خب این که آدم زیر قولش بزنه هم از نشانی های احمق های مالیخولییایی هست.

امضاء: یک احمق مالیخولیایی