تبلیغات
چرکنویس های یک احمق مالیخولیایی - تمامی عقایدم را راجب به این متن تکذیب میکنم

قالب وبلاگ

هاست لینوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب

شارژ ایرانسل

فال حافظ

منسوب به محمد امیر فیض آباد ... اینجا نوشتن و اندیشیدن آزادِ آزاد

جمعه 29 اسفند 1393
نویسنده : محمد امیر فیض آباد نظرات ()

تمامی عقایدم را راجب به این متن تکذیب میکنم

کلمات کلیدی : به امید سالی نو ... ,


کلا فردی هستم که خیلی سخت می توانم خودم را با تغییرات وفق بدهم. نمی خواهم بگویم فردی محافظه کار هستم ... یا شاید هم باشم... نمیدانم اما واقعیت این است که حتی از تغییر روزگار از بد به خوب هم دلشوره می گیرم یعنی می خواهم بگویم از این تغییرات می ترسم و به آن اطمینان کامل ندارم و هر چند به نفع من هم باشد به آن مشکوکم!!!

حالا چه برسد به تغییر یک فصل ...

اصلا دوست نداشتم این را بنویسم اما من هنوز معتقدم تغییر کردن فصل و وارد شدن به سال جدید یک موضوع کاملا القایی است و هیچ منبع علمی و موسخی ندارد و هیچ چیزی نیست که تضمین کند از سال جدید به بعد همه ناخوشی ها تمام و همه خوشی ها شروع می شود و یا حتی بالعکس. حداقل این موضوع برای من مصداق میکند که " سال سال این چند سال همینه حال و احوال هر سال میگیم ... "

فکرش را بکن کار رسیده به جایی که به حافظ هم شک می کنم وقتی که تفال من می شود " ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش" و حافظ باور نمیکند که دیگر شعرش فرقی به حال من نمی کند.

اما خارج از همه این بی حوصلگی های همیشگی و بی پایان من. امیدوارم در سال جدید برای همه تغییرات و اتفاقاتی سراسر مثبت روی دهد و من هم در پایان سال آینده بنویسم که تمامی عقایدم را راجب به این متن تکذیب میکنم.

در پایان امیدوارم همگی پایان سال جدید را به مانند آغازش جشن بگیرد به این علت که سالی خوب داشته اید.

به امید سالی نو ...

امضاء: یک احمق مالیخولیایی